Hakkımızda
Menü

Gratiae ürünleri %100 Doğal materyaller kullanılarak (mineral sular, bitki özleri ve meyveler) elde edilmiş, klinik testlerle cildi iyileştirmedeki başarısı kanıtlanmış, 62 ülkede satış noktası bulunan dünyaca ünlü birçok dergide adını duyurmuş doğal bakım ürünleri markasıdır.

Organic Beauty by Nature

Organic Beauty by Nature

II. yüzyılda Roma İmparatoru Hadrian, Celile Gölü taraflarında, dağlık alanda gizli bir doğal kaplıca kaynağı keşfetti. 125 °C'ye kadar su patlamasıyla birlikte zengin mineral kaplı termal kaynak kısa süre içerisinde Roma İmparatorluğu'nun tümünde popüler bir cazibe merkezi haline geldi ve Roma soyluları tarafından tercih eden doğal bir spa merkezi oldu. Kaplıca'nın terapatik, iyileştirici ve canlandırıcı özelliklerin öütürü Roma İmparatoru, Roma Mitolojisindeki cazibe, güzellik ve doğurganlığın tanrıçası GRATiAE - Üç Zerafet adını verdi.

Bu doğal termal kaynak Roma İmpartorluğundan günümüze varlığını sürdürmektedir. Canlandırıcı sularında yıkanarak gençliklerini ve güzelliklerini tekrar kazanmak isteyen ziyaretçiler için hala dünyanın en büyük cazibe merkezlerinden birisidir.

GRATiAE - Organic Beauty by Nature - tek amacı yaşlanmaya karşı geciktirici etki sunmak olan bir organik cilt bakım markasıdır.

Gratiae'nin kaplıca suyunu, seçkin minerallerini, Celile Gölüne'ne özgün flora ve organik bitkiler ile başarıyla birleştirerek sizlere ulaştırıyoruz.

GRATiAE ürünleri, doğal, organik ve sağlıklı cilt bakım ürünlerini kullanmak isteyen kadınlara ve erkeklere hitap ediyor. GRATIAE eşsiz bir lüks deneyim sunar ve alanında kullanıcı sadakati en yüksek ürünlere sahiptir..


Neden Organik?

Neden Organik?

Gratiae olarak organik ürünlerin sizin için daha iyi olduğuna inanıyoruz. Cildimiz vücudumuzdaki en büyük organ, yaşayan, nefes alan koruyucu bir kaplamadır. Derimize uyguladığımız ürünlerin yarısından fazlası emilir.

Ürünlerimizin bir sürü sentetik kimyasal madde içermesi gerektiğini düşünmüyoruz. Bitkiler doğanın doğal şifacılarındandır. Her rahatsızlık için doğanın bir tedavi sağladığı söylenir...

GRATiAE ürünleri, doğal, organik ve sağlıklı cilt bakım ürünlerini kullanmak isteyen kadınlara ve erkeklere hitap ediyor. GRATIAE eşsiz bir lüks deneyim sunar ve alanında kullanıcı sadakati en yüksek ürünlere sahiptir..


GRATiAE Resmi Türkiye Distribütörü

GRATiAE Resmi Türkiye Distribütörü

Otriz Kozmetik GRATiAE markasının Türkiye'deki tek yetkili Resmi Distribütörüdür.


Neden Resmi Distribütör Ürünleri Satın Almalısınız?


Sahte, eski, süresi dolmuş veya eskimiş ürünlerle sizi kanıdrmaya çalışabilecek çok sayıda sahte satıcı var. Kalitesiz bir ürünün fiyatına aldanmayın. Dünya genelindeki sağlık departmanları, bir kozmetik ürünün nasıl saklanması gerektiği konusundaki koşulları belirtmektedir ve güvenli bir ürün satın almanız için bu şartları sağlamak için çalşıyoruz.


Unutmayın!


  • Son kullanma tarihi geçmiş ve kötü koşullarda saklanmış kozmetik ürünler size zararlar verebilir.
  • Yetkisiz satıcılardan ürün satın almak, dolandırılmanıza ve sahte ürünleri kullanmanıza neden olabilir.
  • Bir vaad ve satıcı gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa muhtemelen gerçek değildir. Risk almayın ve sadece yetkili GRATiAE satıcılarından ürün temin edin.

Haberdar_Olun