Kullanım Koşulları
Menü

Aşağıda GratiaeTurkiye.com'un "Kullanım Koşulları" yer almaktadır. GratiaeTurkiye.com internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki koşullar zaman zaman güncellenmektedir.


Bu sitedeki bütün içeriğin sahibi Otriz Kozmetik A.Ş.'dir. Sitedeki tüm tescilli markalar ve ("Tescilli Marka") logolarının sahiplik hakkı GRATiAE veya diğer GRATiAE kurumları ve üçüncü kurumlara aittir.


Telif Hakkı
GratiaeTurkiye.com internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerinin telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Gratiae Türkiye'a aittir.

Bilgilerin Kullanımı
GratiaeTurkiye.com internet sitesinde yer alan bilgiler yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

Sorumluluk Reddi
GratiaeTurkiye.com internet sitesinde verilen bilgiler ve görseller, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar ve bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti edilmemektedir ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle Gratiae Türkiye sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir.

Markalar
GratiaeTurkiye.com internet sitesinde bulacağınız Gratiae Türkiye logosu ve tüm ürün isimleri ve/veya ürün sunumları Gratiae Türkiye, yan kuruluşları, bağlı ortakları, lisansör veya ortaklarının markaları ile tescillidir. Bu markaların yetkisiz biçimde kullanımı veya suistimali kesinlikle yasak olup ticari markalar kanununun, telif hakları kanununun ve diğer fikri mülkiyet hakları veya haksız rekabet kanununun ihlali anlamına gelir.

Köprü Bağlantılar
GratiaeTurkiye.com internet sitesinin bazı bölümlerinde diğer internet sitelerine bağlantılar vardır ve bu bağlantılara tıklandığında GratiaeTurkiye.com internet sitesini terk edilmektedir. GratiaeTurkiye.com, köprü bağlantılar üzerinden ulaşılan internet sitelerinin güvenilirliğinden ve içeriklerinin doğruluğundan sorumlu değildir.

Kullanıcı Yükümlülükleri
GratiaeTurkiye.com internet sitesinin kullanıcısı, sitenin veya sunulan hizmetlerin her kullanımı ile birlikte kanunlara uygun tutumla hareket etmekle yükümlüdür. Kullanıcı internet sitesinin işlevine zarar verebilecek veya aksamaya uğratabilecek mekanizmaların, yazılımların veya diğer programların kullanımına yetkili değildir. Bu sınırlama, aynı zamanda GratiaeTurkiye.com internet sitesinin teknik alt yapısında makul olmayan yüklere veya zorlanmaya neden olabilecek sonuçları doğuran kasıtlı aksiyonlar için de geçerlidir.

Uygulanacak Hukuk ve Yetkili Mahkeme
İş bu kullanım şartları ve koşulları sözleşmesi veya internet sitesi ve alt sayfalarının kullanımından kaynaklanacak ihtilaflarda İstanbul Mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

Haberdar_Olun